Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Ерменија и Кипар

Во Понеделник, 13 Ноември, Ерменија и Кипар одиграа натпревар во рамките на Меѓународни пријателски натпревари.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, но Кипар постигна еден гол помалку и го загуби натпреварот со резултат 3-2.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Ерменија и Кипар.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/5d2vk_1.mp4?token=1510606675-5HVHpZE5CUzqPvt1irHyTZoSyBoTvWZJI6ke9rNNEcg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.