Видео од натпреварот Швајцарија vs Северна Ирска

Швајцарија на својот стадион го пречека Северна Ирска во рамките на Квалификации за Светско првенство – Европа, во Недела, 12 11.

Нема голови кои можат да се видат на хајлајтс, бидејќи натпреварот помеѓу Швајцарија и Северна Ирска заврши со резултат 0:0.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/av8hh.mp4?token=1510515346-4XIuc8QKKJa1BVFDC98WUZ%2BclT0f0kcGuzQfxP0Gy3M%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.