Португалија vs Саудиска Арабија голови и хајлајтс

Португалија на својот стадион го пречека Саудиска Арабија во рамките на Меѓународни пријателски натпревари, во Петок, 10 11.

На натпреварот беа постигнати 3 гола, но сите ги постигна Португалија, па Саудиска Арабија го загуби мечот со резултат 3-0.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Португалија и Саудиска Арабија.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ytc1d.mp4?token=1510358572-xsKDrgiQ8zMoS670u8N%2BAKP9tx7la50LTNMtS%2FQVVlY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.