Хондурас vs Австралија хајлајтс

Хондурас го нагости Австралија во рамките на WC Qualification Intercontinental Play-offs меч, во Петок, 10 Ноември 2017.

Нема голови кои можат да се видат на хајлајтс, бидејќи натпреварот помеѓу Хондурас и Австралија заврши со резултат 0:0.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/7×442.mp4?token=1510387365-e2dFJKmPmL67UGENZ7qsHFgn1uoufQgIWXpaTkApcSM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk