Брег на Слонова коска vs Мароко голови и хајлајтс

Во Сабота, 11 Ноември, Брег на Слонова коска го нагости Мароко во рамките на КАФ – Квалификации за Светско Првенство натпревар.

Публиката иако можеше да види возбудлив натпревар на кој беа постигнати 2 гола, не уживаше во натпреварот бидејќи и двата беа во мрежата на Брег на Слонова коска. Тоа резултираше со победа и три бода за Мароко при резултат од 2:0.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Брег на Слонова коска и Мароко.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/e4hmk.mp4?token=1510434107-VpPddm7xS6l44eD2J%2FgnyElUU5B9uq1WpeyOTQeJ6f4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.