Сао Паоло vs Чапекоенсе голови и хајлајтс

Во Четврток, 9 Ноември, Сао Паоло го пречека Чапекоенсе во рамките на Серија А меч.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Сао Паоло и Чапекоенсе.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/sfogj.mp4?token=1510333379-Vzi6vB0H8S3zb38qJ%2Bg%2FRSd7Y4xooc4lpSzzTBgJQSg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.