Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Атлетико МГ и Атлетико Го

Атлетико МГ на својот стадион го пречека Атлетико Го во рамките на Серија А, во Четврток, 9 11.

Возбудлив натпревар со многу голови на двете страни, но Атлетико МГ успеа да постигне еден гол повеќе и забележа победа со точен резултат 3-2.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Атлетико МГ и Атлетико Го.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/w69q3.mp4?token=1510333377-MngFsmiLQRlslMH8EjOR9LbJzJPoiNdyxRHx%2Bh6nLuU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Се обложуваш во живо? Провери ги информациите што ги има на kladenje.mk.