Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Јапонија и Бразил

Во Петок, 10 Ноември, Јапонија и Бразил одиграа натпревар во рамките на Меѓународни пријателски натпревари.

Публиката имаше можност да види 4 гола. Сепак Јапонија беше послаб противник, постигна само 1 гола, додека Бразил постигна 3 гола и победи со точен резултат 3-1.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Јапонија и Бразил.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/a0oof_1.mp4?token=1510325915-z1OsH0CVgmRYY4A2bbZ50hhcV0S1M3NFEgnUMf%2FWscI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот