Хајлајтс и голови од Грузија vs Кипар

Грузија и Кипар одиграа натпревар во рамките на Меѓународни пријателски натпревари, во Петок, 10 11 2017.

Грузија постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари победа со 1:0.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Грузија и Кипар.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/p2egj.mp4?token=1510333369-DLOXaBQo0oyQ5qTHuS5RJpVHs1Po3T1flaFB%2FEH4%2FDA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.