Хајлајтс и голови од Кина vs Србија

Кина на домашен терен играше против Србија во рамките на Меѓународни пријателски натпревари, во Петок, 10 Ноември.

Одбраната на Србија одлично ја заврши работата и не беше совладана ниту еднаш, а напаѓачите на Србија постигнаа два гола. Натпреварот заврши со победа од 2:0 и три бода Србија.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/49q5s.mp4?token=1510333373-DvDnpgIK9MzDbBODBvhAkZV1DRsWTnwXhW%2FPgtxgxAw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365