Ерменија vs Белорусија голови и хајлајтс

Ерменија го пречека Белорусија во Четврток, 9 Ноември.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, но нападот на Белорусија беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 4-1.

На натпреварот помеѓу Ерменија и Белорусија имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/cxynl.mp4?token=1510257990-IO9M8IZ6iqpXG0TJ9sbEzs7DJ6fG28h7fVwblvR9vQI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk