Киево vs Наполи хајлајтс

Во Недела, 5 Ноември, Киево го пречека Наполи во рамките на Серија А меч.

Ниту Киево ни Наполи не ги искористија своите шанси, па натпреварот заврши со резултат 0:0.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/uiqwr.mp4?token=1509959171-QJzob3k6qFzYo98nYM%2BAeiup2Q4%2BPRMXF0tca7N9IFQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Добиј ги најновите совети за кладење за Серија А.