Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Аталанта и СПАЛ

Во Недела, 5 Ноември, Аталанта го нагости СПАЛ во рамките на Серија А натпревар.

Натпреварот беше возбудлив за гледање, но Аталанта и СПАЛ искористија само по една шанса и мечот заврши со резултат 1:1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/nluyz_1.mp4?token=1509959168-eNx4LbOZhlBKLPURn2G9qEGKoGbskjBk2oStrzAyBSs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.