Јени Малатјаспор vs Истанбул Башакшехир голови и хајлајтс

Јени Малатјаспор на домашен терен играше против Истанбул Башакшехир во рамките на Супер Лига, во Недела, 5 Ноември.

Публиката иако можеше да види возбудлив натпревар на кој беа постигнати 2 гола, не уживаше во натпреварот бидејќи и двата беа во мрежата на Јени Малатјаспор. Тоа резултираше со победа и три бода за Истанбул Башакшехир при резултат од 2:0.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/e1l4b.mp4?token=1509959191-6AcuxnFAWFSO3XdDiHycuedtUvLY9Shh3dZJ9isRHuE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk