Акишар Беледиеспор vs Аланиаспор голови и хајлајтс

Во Недела, 5 Ноември, Акишар Беледиеспор го пречека Аланиаспор во рамките на Супер Лига меч.

Играчите на Аланиаспор имаа свој ден и постигнаа точно 4 гола, додека Акишар Беледиеспор не постигна ниту еден, па затоа ги разочара домашните навивачи и го загуби натпреварот со точен резултат 4-0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Акишар Беледиеспор и Аланиаспор можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/vobuc.mp4?token=1509959193-kZq%2Buvew3je3gYYymz8W9zsJjBurXI5aYyoxDU%2BCzbk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.