Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Лас Палмас

Во Недела, 5 Ноември, Реал Мадрид го пречека Лас Палмас во рамките на Ла Лига меч.

Реал Мадрид постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Лас Палмас.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/1e3ie.mp4?token=1509959158-LUFaVxTAgznj7ZpIVjE86fyK%2BvmVtL6ZuPnZ4jmeHwA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.