Хајлајтс и голови од Коринтианс vs Палмеирас

Коринтианс го нагости Палмеирас во рамките на Серија А меч, во Недела, 5 Ноември 2017.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, но Палмеирас постигна еден гол помалку и го загуби натпреварот со резултат 3-2.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/y944o.mp4?token=1509973391-vsIS2q7wEzYXD45hrF8szDds%2BF3zwKdw9yHUQ0HX%2FYY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk