Гремио vs Фламенго голови и хајлајтс

во Недела, 5 Ноември, Гремио на домашен терен играше против Фламенго во рамките на Серија А.

Возбудлив натпревар со многу голови на двете страни, но Гремио успеа да постигне повеќе голови и забележа победа со точен резултат 3-1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/t8l0e.mp4?token=1509973389-KWn7eP1rg7%2BAKuK1dmBJKESV9P%2Fus3438tM5Abey5DY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.