Хајлајтс и голови од Барнсли vs Бирмингем Сити

во Сабота, 4 Ноември, Барнсли на домашен терен играше против Бирмингем Сити во рамките на Чемпионшип.

На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна Барнсли. Тоа резултираше со победа на Барнсли од 2:0.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/4jtv7.mp4?token=1509959208-2WNYpw3UDC7EHQ9It0F14DZAU6qZeFiUgTp8tAeDL3c%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.