Гезтепе vs Бешикташ голови и хајлајтс

Гезтепе на својот стадион го пречека Бешикташ во рамките на Супер Лига, во Недела, 5 11.

Возбудлив натпревар со многу голови на двете страни, но Бешикташ успеа да постигне повеќе голови, забележа победа со резултат 3-1 и ги однесе трите бода дома.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/slxim.mp4?token=1509959194-Y9pDk%2F8Ooh8FDeZf41pyD0SZ%2FHGOQ0ZYv5hGPbwh06U%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.