Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Атлетико Го и Сао Паоло

во Сабота, 4 Ноември, Атлетико Го на домашен терен играше против Сао Паоло во рамките на Серија А.

Одбраната на гостинскиот тим, Сао Паоло, одлично ја заврши работата, не беше совладана ниту еднаш и задоволна си замина дома. Голот кој го постигна Сао Паоло беше доволен за победа од 1:0 и освојување на трите бода.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Атлетико Го и Сао Паоло.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/y459h.mp4?token=1509883377-A4p%2BflUPAm%2FF9phb%2FS7mTXs5UZSu5Ayc7uO%2BG977TzY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот