Хајлајтс и голови од Анжерс vs ПСЖ

Во Сабота, 4 Ноември, Анжерс го пречека ПСЖ во рамките на Лига 1 меч.

Анжерс и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека ПСЖ постигна повеќе од доволни 5 гола и победи со точен резултат 5-0.

На натпреварот помеѓу Анжерс и ПСЖ имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ypt28.mp4?token=1509822152-GMjDI1BjMCFj5%2F5czrfQtjumi%2Ffvj0Aifr3GYKSVwSs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.