Кашимпаса vs Бурсаспор голови и хајлајтс

Во Сабота, 4 Ноември, Кашимпаса и Бурсаспор одиграа натпревар во рамките на Супер Лига.

Секој тим постигна точно 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Кашимпаса и Бурсаспор.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/i5noy.mp4?token=1509811556-6UuUy%2B%2FmEVmuN83iVWPM%2B%2BdXRIyl2vwuyWzdhSB1UUA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.