Хајлајтс и голови од Вулверхемптон vs Фулам

Во Петок, 3 Ноември 2017, Фулам му гостуваше на Вулверхемптон во рамките на Чемпионшип.

Вулверхемптон беше подобар противник на теренот, постигна два гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа. Тоа резултираше со победа на Вулверхемптон од 2:0.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/fqms7.mp4?token=1509760491-5z0HT2%2BLeqVGa0abHLJWMB%2BDucF1etxM1v0OSkYbrRo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk