Кајзериспор vs Трабзонспор хајлајтс

Во Сабота, 4 Ноември, Кајзериспор на својот стадион го пречека Трабзонспор во рамките на Супер Лига.

На натпреварот не беше постигнат ниту еден гол.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/nnwg5.mp4?token=1509811556-ExkUtXmFUXVrvxNUqDoETmm%2FafQUaIwZiBD6ajmGfck%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk