Виторија Гимараеш vs Олимпик Марсеј голови и хајлајтс

Во Четврток, 2 Ноември, Виторија Гимараеш на својот стадион го пречека Олимпик Марсеј во рамките на УЕФА Европа Лига.

На натпреварот беше постигнат само еден гол, а голот го постигна Виторија Гимараеш. Поради тоа Виторија Гимараеш го доби натпреварот со 1:0.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Виторија Гимараеш и Олимпик Марсеј погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/sz17a.mp4?token=1509667569-mMoxgt90D3nBP%2FStD%2FobB8maShk8Ee%2FEwCgzQSScAV4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот