Хајлајтс и голови од Атлетик Клуб Билбао vs Остерсунд ФК

Атлетик Клуб Билбао го пречека Остерсунд ФК во Четврток, 2 Ноември.

Натпреварот беше израмнет, една шанса Атлетик Клуб Билбао претвори во гол, и тоа беше доволно за победа од 1:0.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Атлетик Клуб Билбао и Остерсунд ФК погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/qgx85.mp4?token=1509667063-8pfDd8ip4WL51wC3TxYVfFUkI0nlw%2FANnjJLK9IXutE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk