Видео од натпреварот Арсенал vs Црвена Звезда

Арсенал и Црвена Звезда одиграа натпревар во рамките на УЕФА Европа Лига, во Четврток, 2 11 2017.

Ниту Арсенал ни Црвена Звезда не постигнаа гол на натпреварот.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/56vj1.mp4?token=1509667371-NNVsD1qUrps0YnpBzmvDY9lLQULAj%2FscQZqzpE92hqg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.