Лацио vs Ница голови и хајлајтс

Лацио и Ница одиграа натпревар во рамките на УЕФА Европа Лига, во Четврток, 2 11 2017.

Ница не успеа да постигне гол, а нивниот голман беше матиран еднаш. Поради тоа Лацио запиша победа од 1:0.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Лацио и Ница.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/7ed1t.mp4?token=1509667567-R6BW4kMq5wyriWB%2BmMnZRVOK9S6rTf6MG8NBn9dFFOU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk