Хајлајтс и голови од Реал Сосиедад vs Вардар

Во Четврток, 2 Ноември 2017, Вардар му гостуваше на Реал Сосиедад во рамките на УЕФА Европа Лига.

Вардар и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Реал Сосиедад постигна 3 и победи со точен резултат 3-0.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/d3sx5.mp4?token=1509666186-XLqzxSNPae%2FhSNJQjEbErqyaybdjEvQ%2BFz1jD3KPDqk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk