Хајлајтс и голови од Розенборг vs Зенит

Розенборг и Зенит одиграа натпревар во рамките на УЕФА Европа Лига, во Четврток, 2 11 2017.

Гледачите имаа можност да видат по еден гол на двете страни и натпреварот немаше победник, заврши со резултат 1:1.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/2s19y.mp4?token=1509667567-tQtJ5iJFJBHG0rS5eHNglZCepQpDzX1oAAngvoAQwjY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.