Наполи vs Манчестер Сити голови и хајлајтс

Во Среда, 1 Ноември, Наполи и Манчестер Сити одиграа натпревар во рамките на УЕФА Лига на Шампиони.

Нападите на двата тима фукционираа добро, но нападот на Наполи беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 4-2.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/jszkj.mp4?token=1509575830-5mAKvFx4QOPqaljuQsGuJAtlSApQq9dr4QBpabxdLeg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk