Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Ливерпул и Марибор

Во Среда, 1 Ноември, Ливерпул го нагости Марибор во рамките на УЕФА Лига на Шампиони натпревар.

Марибор и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Ливерпул постигна 3 и победи со точен резултат 3-0.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/85hwu.mp4?token=1509577276-vgtHGt64eXtl7%2FDAC%2BZowIWCmeQobQ0zS%2BFLlwjknws%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.