Гремио vs Барселона голови и хајлајтс

Гремио на својот стадион го пречека Барселона во рамките на Копа Либертадорес, во Среда, 1 11.

Барселона немаше проблем на гостински терен, постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари гостинска победа со 1:0.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/xz4rv.mp4?token=1509623653-%2B%2FbdJrrFHApfopJRtUY0Ux2o5pPPElaX7vGqdU8EQd8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk