Фламенго vs Флуминенсе голови и хајлајтс

Во Среда, 1 Ноември, Фламенго на својот стадион го пречека Флуминенсе во рамките на Копа Судамерикана.

Натпреварот беше возбудлив за гледање, публиката виде доста голови, но тие беа подеднакво распоредени за двата тима, па натпреварот заврши без победник со резултат 3-3.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Фламенго и Флуминенсе.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/adcj9.mp4?token=1509623937-OSwItKUuWQ3gOfyu%2BVl6PTh6dgAe5D8%2FD4PBvthf%2B3k%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk