Ридинг vs Нотингем Форест голови и хајлајтс

Во Вторник, 31 Октомври 2017, Нотингем Форест му гостуваше на Ридинг во рамките на Чемпионшип.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, но нападот на Нотингем Форест беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 3-1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/3hl66.mp4?token=1509494578-xDf1tIaCP9kvjtruxfhGPuLGipa9P%2BvA3Juru4RhdW8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk