Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Сандерленд и Болтон Вандерерс

Во Вторник, 31 Октомври, Сандерленд го пречека Болтон Вандерерс во рамките на Чемпионшип меч.

Стрелците на двата тима беа расположени и по 3 пати ја тресеа противничката мрежа. Па натпреварот заври со точен резултат 3-3.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/z2pt6.mp4?token=1509493151-6un7%2BXdueadWkTwHanI8mVojZdAVwqiOYqf7xNxDeFQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.