Хајлајтс и голови од Атлетико Мадрид vs Карабах

Атлетико Мадрид и Карабах одиграа натпревар во рамките на УЕФА Лига на Шампиони, во Вторник, 31 10 2017.

Натпреварот беше возбудлив за гледање, но Атлетико Мадрид и Карабах искористија само по една шанса и мечот заврши со резултат 1:1.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Атлетико Мадрид и Карабах погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/v2iz2.mp4?token=1509494603-RkBAMUL2RqUaR5CYUZ2RbVUIkSkknSmrOEATG4HeiXI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk