Хајлајтс и голови од ПСЖ vs Андерлехт

Во Вторник, 31 Октомври, ПСЖ на својот стадион го пречека Андерлехт во рамките на УЕФА Лига на Шампиони.

На натпреварот беа постигнати 5 гола, но сите ги постигна ПСЖ, па Андерлехт го загуби мечот со резултат 5-0.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/kjp68.mp4?token=1509494756-WZ8JpkanggFPBUdIV3ga5qaKJE2tdjtyRrrKo90z2oY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk