Бешикташ vs Монако голови и хајлајтс

во Среда, 1 Ноември, Бешикташ на домашен терен играше против Монако во рамките на УЕФА Лига на Шампиони.

Бешикташ и Монако беа израмнети, имаа само по една шанса која ја претворија во гол, па мечот заврши 1:1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Бешикташ и Монако.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/n8yoo.mp4?token=1509566625-mF036KPOLIhHRqXgVQu26bGcIMXxhrDHV4YHzyNfPys%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.