Хајлајтс и голови од Тотенхем vs Реал Мадрид

Во Среда, 1 Ноември, во рамките на УЕФА Лига на Шампиони се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Тотенхем и гостинот Реал Мадрид.

Возбудлив натпревар со многу голови на двете страни, но Тотенхем успеа да постигне повеќе голови и забележа победа со точен резултат 3-1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/q4cur.mp4?token=1509577574-9eoBe973j4nwvXKugTHVoP7HpxAenYoyJdXQ%2FAiGCgU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.