Њу Јорк Ред Бул vs Торонто голови и хајлајтс

Во Понеделник, 30 Октомври, Њу Јорк Ред Бул го нагости Торонто во рамките на МЛС натпревар.

На натпреварот имаше три гола, од кои 2 ги постигнаа играчите на Торонто, а еден гол постигна Њу Јорк Ред Бул. Тоа резултираше со победа на Торонто од 2:1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/auhw6.mp4?token=1509458797-B9PgQUVqReENOOFE5RZSY2W6CAgy8bzycrVvDbuQXbY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk