Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Фенербахче и Кајзериспор

Во Понеделник, 30 Октомври, Фенербахче и Кајзериспор одиграа натпревар во рамките на Супер Лига.

Стрелците на двата тима беа расположени и по 3 пати ја тресеа противничката мрежа. Па натпреварот заври со точен резултат 3-3.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Фенербахче и Кајзериспор можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/1kuyk.mp4?token=1509396015-f1VN4qmgSSPU3Dpm7VIGs0iurSpia0rnAX09lmjewQk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk