Хајлајтс и голови од Палмеирас vs Крузеиро

Палмеирас и Крузеиро одиграа натпревар во рамките на Серија А, во Понеделник, 30 10 2017.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Палмеирас и Крузеиро.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/tkae2.mp4?token=1509455157-590KBoKDFHFfJaVgEkiCNU2eonSEYHezLJzzmu2U%2FUA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

бонуси информации на најдобрите обложувалници можеш да најдеш само на kladenje.mk