Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Конјаспор и Османлиспор

Во Недела, 29 Октомври, Конјаспор го пречека Османлиспор во рамките на Супер Лига меч.

Османлиспор не успеа да постигне гол, а нивниот голман беше матиран еднаш. Поради тоа Конјаспор запиша победа од 1:0.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Конјаспор и Османлиспор погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/z9jem.mp4?token=1509293178-E%2Bu2kZRyw0jSW%2FRuPonJym9uUIZjFfzcN%2BHwY2aWGbo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.