Хајлајтс и голови од Спорт Рецифе vs Јуниор

Во Четврток, 26 Октомври, Спорт Рецифе на својот стадион го пречека Јуниор во рамките на Копа Судамерикана.

На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна Јуниор. Тоа резултираше со победа на Јуниор од 2:0 и задоволство на гостинскиот тренер.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/54k1g.mp4?token=1509130206-y2uUv0LawUwX0mTumCgTHnwFjSypfNW8TkIJSHOuORQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.