Атланта Јунајтед vs Колумбус хајлајтс

Во Четврток, 26 Октомври, во рамките на МЛС се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Атланта Јунајтед и гостинот Колумбус.

Атланта Јунајтед го пречека Колумбус во рамките на МЛС но мрежите мируваа и натпреварот заврши без голови.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/3tu6l.mp4?token=1509129608-8Eva4hd6Y5h8LH8HYOBQjCunZSjln%2F64qhOLeQ1D1QU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.