Видео од натпреварот Хјустон Динамо vs Спортинг КС

Хјустон Динамо на својот стадион го пречека Спортинг КС во рамките на МЛС, во Петок, 27 10.

Нема голови кои можат да се видат на хајлајтс, бидејќи натпреварот помеѓу Хјустон Динамо и Спортинг КС заврши со резултат 0:0.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/cvj2o.mp4?token=1509129609-hWV0v95ofp65F3E0SsYUlJSHjIe5eo11MOC1o5fSdTU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Одлични коефициенти од 1xbet, провери ги и спореди ги на kladenje.mk