Хајлајтс и голови од РБ Лајпциг vs Баерн Минхен

Во Среда, 25 Октомври, РБ Лајпциг и Баерн Минхен одиграа натпревар во рамките на Германски Куп.

Ниту РБ Лајпциг ни Баерн Минхен не можеа да го зачуваат својот гол, па мечот заврши со резултат 1:1.

На натпреварот помеѓу РБ Лајпциг и Баерн Минхен имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/d3qqk.mp4?token=1508976231-ugRA3Bt07lA4oHblkA%2ByOPu7MR9cn2v0Jj6Ey9SsI1E%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.