Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Anadolu Selçukluspor и Boluspor

Во Четврток, 26 Октомври 2017, Boluspor му гостуваше на Anadolu Selçukluspor во рамките на Куп на Турција.

На натпреварот беше постигнат само еден гол, на разочарување на публиката голот го постигна Boluspor. Поради тоа Boluspor го доби натпреварот со 1:0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Anadolu Selçukluspor и Boluspor.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/bkn38.mp4?token=1509050408-RH%2F0zFoNEhgBnpgJM%2FCJAhjcCaoT3UkcQngEq%2BSyluA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk